Made by Humans

Autorzy plakatów - zespół marzeń

Zebranie zespołu tylu utalentowanych ludzi doceni tylko ten który próbował zgromadzić kilkanaście rozbrykanych 3 latków do zdjęcia rodzinnego.

A tu się udało, mamy najlepszych designerów a na dodatek pasjonatów i perfekcjonistów w jednym miejscu. Korzystaj z tego!

Kasia Stańczyk

Filip Rozróba

Apple Muzeum Polska

MacMuzeum

Michał Galubiński (misz)

Poznaj autorów

Genialna zbieranina pasjonatów i profesjonalistów

Logo Apple Museum Poland
The interior of the museum
The interior of the museum
Exhibits in the museum

Apple Muzeum Polska

Największa w Polsce kolekcja starych komputerów Apple, Macintosh oraz NeXT zgromadzona w nietypowej przestrzeni, zatopiona w ogrodzie na warszawskiej prowincji. Kolekcja zapoczątkowana została 1 kwietnia 2014 roku, a 4 czerwca 2017 została udostępniona jako Apple Muzeum Polska.

Wstęp bezpłatny. Prosimy o poinformowanie planowanej wizyty najlepiej telefonicznie 603 042 700. Muzeum nie jest dostępne w dowolnym momencie i kolekcja musi być przygotowana na prezentację.

Zobacz wszystkie plakaty Apple Muzeum Polska

Kasia Stańczyk

Kasia jest fotografką która specjalizuje się w fotografiach koncertów i portretów muzyków. Uwiecznia przede wszystkim tych którzy grają jej ukochaną muzykę - jazz.

Pasję widać na zdjęciach, wręcz słychać w nich muzykę. Potrafi złapać to "coś", co zmienia zwykłe zdjęcie w dzieło do którego chce się wracać i odkrywać coraz to nowe dźwięki.

Jej zdjęcia zdominowały okładki niektórych czasopism muzycznych. A jeszcze na dodatek Kasie zajmuje się grafiką i projektowaniem.

Chcesz powiesić na ścianie muzykę? Zamów zdjęcia Kasi

Logo Kasia Stanczyk
Kasia Stanczyk
Photo by Kasia Stanczyk
Photo by Kasia Stanczyk
Logo MacMuzeum
Apple Cinema Display in MacMuzeum
Oryginal Apple Poster in MacMuzeum
iPod collectuins in MacMuzeum

MacMuzeum

Tu chyba wszystko zaczyna się od pasji. MacMuzeum to prywatna inicjatywa zbieracza i kolekcjonera.

Inicjatywa którą miały wspierać finansowo między innymi plakaty ze starymi komputerami Apple i Macintosh. Plakatów się uzbierało przez kilka lat działalności i autor uznał że można by się nimi podzielić nie tylko wśród pasjonatów sprzętów z nadgryzionym jabłuszkiem, ale i ze wszystkimi którzy wykażą się wrażliwością na piękno połączenia designu i technologii.

Plakaty MacMuzeum

 

Applelle Poster
iMac g3 poster

Dołącz do nas!

Mamy miejsce dla Ciebie, skorzystaj z promocji i zasięgu jaki generuje kufer.pl i sprzedawaj plakaty za pośrednictwem serwisu.

Mamy świetny sprzęt, najlepszy papier dzięki któremu Twoje prace będą zachwycały jakością, kolorami. Organizujemy dystrybucję, kontaktujemy się z klientami i robimy te wszystkie rzeczy nie związane z projektowaniem.

Nie jest ważna technika, możesz robić zdjęcia, rysować czy projektować w dowolnym programie. Istotna jest dla nas jakość i tematyka.

Wejdź na stronę kontakt i zostaw wiadomość. Napisz nam też dokładnie czym się zajmujesz i podeślij link do swoich prac, aby nasza grupa mogła ocenić i odpowiednio wypozycjonować Twoje realizacje.

0