Wysyłamy do Ciebie

Prawdopodobnie nigdy nie dostaniesz tak zapakowanego plakatu

Pakowanie przez ostatnie kilka lat opanowaliśmy do perfekcji. Ilość warstw zabezpieczających przesyłkę spowodowała że do dziś nikt z naszych klientów nie zgłosił nam reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych plakatu.

Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo że przesyłka wpadnie do oceanu, albo zostanie spalona. Ale od takich wypadków ubezpieczamy do pełnej kwoty wszystkie wysyłane paczki.

tuba

Plakat nawijamy na mneijszą tubę o bardzo grubych ściankach. Podczas nawijania pomiędzy jest włożony arkusz bibuły. Do środka mniejszej tuby wkładane są silikonowe woreczki usuwające wilgoć. Całość jest następnie owijana szarym papierem, zaklejana naklejkami i pakowana do większej tuby. Oba końce są zabezpieczone folią bąbelkową. Po zamknięciu zewnętrznej tuby owijamy wszystko jedną warstwą folii bąbelkowej i wkładamy do prostokątnego pudełka. Pudełko jest następnie owijane folią i zaklejane taśmą. Na koniec doklejamy naklejki i adresujemy przesyłkę.

imacG3.5.A2
imacG3.1.A2

Wiemy że jesteś niecierpliwy

Staramy się wysyłać plakaty na bierząco - po otrzymaniu zamówienia jeśli nie jesteśmy zajęci innym zamówieniem natychmiast przygotowujemy plakat i go drukujemy. Każdy plakat jest numerowany i podpisywany przez autora / autorów. Wszystkie te czynności trwają około 20 min.

Kolejnym etapem jest zabezpieczenie i zapakowanie plakatu do podróży. Tu nam się chwilę schodzi, wpierw czekamy aż plakat wyschnie w 100%. Potem nawijamy i zawijamy ręcznie (w bawełnianych rękawiczkach) kolejne warstwy. Po 40 minutach plakat czeka zaadresowany na wysyłkę.

I tu następuje okres który trwa najdłużej. Firma spedycyjna odbiera od nas przesyłki następnego dnia roboczego a następnie zajmuje się ich dostarczeniem pod Twoje drzwi.

Wydrukowane plakaty można też odebrać osobiście w Warszawie. Jednak prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o zamiarze odbioru i terminie.

W europie paczki można wysłać zarówno firmą kurierską jak i pocztą (która zwykle bywa tańsza, ale i przesyłka idzie 2x dłużej).

Poza Europę wysyłka jest już tylko możliwa pocztą. Po wysłaniu przesyłki otrzymujesz specjalny numer do śledzenia.

Przy wysyłce poza teren Unii Europejskiej opłaty celne i skarbowe są po Twojej stronie.

A więc w UE, przesyłkę powinieneś otrzymać w 2-3 dni robocze. Jeśli mieszkasz w innej części świata możesz czekać od jednego tygodnia do nawet trzech.


Polska - 25 zł (7€ / $10)


Europa - 35 zł ()


USA i Kanada - 50 zł ()


Azja i Australia - 100 zł ()


Ameryka Środkowa, Południowa, Afryka - 150 zł ()

0