Made by Humans

Autorzy plakatów - zespół marzeń

Zebranie zespołu tylu utalentowanych ludzi doceni tylko ten który próbował zgromadzić kilkanaście rozbrykanych 3 latków do zdjęcia rodzinnego.

A tu się udało, mamy najlepszych designerów a na dodatek pasjonatów i perfekcjonistów w jednym miejscu. Korzystaj z tego!

Kasia Stańczyk

Filip Rozróba

Apple Muzeum Polska

MacMuzeum

Michał Galubiński (misz)

Poznaj autorów

Genialna zbieranina pasjonatów i profesjonalistów

Logo Apple Muzeum Polska
amp3
amp4
amp2

Apple Muzeum Polska

Największa w Polsce kolekcja starych komputerów Apple, Macintosh oraz NeXT zgromadzona w nietypowej przestrzeni, zatopiona w ogrodzie na warszawskiej prowincji. Kolekcja zapoczątkowana została 1 kwietnia 2014 roku, a 4 czerwca 2017 została udostępniona jako Apple Muzeum Polska.

Wstęp bezpłatny. Prosimy o poinformowanie planowanej wizyty najlepiej telefonicznie 603 042 700. Muzeum nie jest dostępne w dowolnym momencie i kolekcja musi być przygotowana na prezentację.

Zobacz wszystkie plakaty Apple Muzeum Polska

Kasia Stańczyk

Kasia jest fotografką która specjalizuje się w fotografiach koncertów i portretów muzyków. Uwiecznia przede wszystkim tych którzy grają jej ukochaną muzykę - jazz.

Pasję widać na zdjęciach, wręcz słychać w nich muzykę. Potrafi złapać to "coś", co zmienia zwykłe zdjęcie w dzieło do którego chce się wracać i odkrywać coraz to nowe dźwięki.

Jej zdjęcia zdominowały okładki niektórych czasopism muzycznych. A jeszcze na dodatek Kasie zajmuje się grafiką i projektowaniem.

Chcesz powiesić na ścianie muzykę? Zamów zdjęcia Kasi

kasia
kasia7
kasia9
kasia8
ikona
AppleCinemaDisplay1
mm3
nano1

MacMuzeum

Tu chyba wszystko zaczyna się od pasji. MacMuzeum to prywatna inicjatywa zbieracza i kolekcjonera.

Inicjatywa którą miały wspierać finansowo między innymi plakaty ze starymi komputerami Apple i Macintosh. Plakatów się uzbierało przez kilka lat działalności i autor uznał że można by się nimi podzielić nie tylko wśród pasjonatów sprzętów z nadgryzionym jabłuszkiem, ale i ze wszystkimi którzy wykażą się wrażliwością na piękno połączenia designu i technologii.

Plakaty MacMuzeum

 

AppleII-poster
imacG3.1.A2

Dołącz do nas!

Mamy miejsce dla Ciebie, skorzystaj z promocji i zasięgu jaki generuje kufer.pl i sprzedawaj plakaty za pośrednictwem serwisu.

Mamy świetny sprzęt, najlepszy papier dzięki któremu Twoje prace będą zachwycały jakością, kolorami. Organizujemy dystrybucję, kontaktujemy się z klientami i robimy te wszystkie rzeczy nie związane z projektowaniem.

Nie jest ważna technika, możesz robić zdjęcia, rysować czy projektować w dowolnym programie. Istotna jest dla nas jakość i tematyka.

Wejdź na stronę kontakt i zostaw wiadomość. Napisz nam też dokładnie czym się zajmujesz i podeślij link do swoich prac, aby nasza grupa mogła ocenić i odpowiednio wypozycjonować Twoje realizacje.

0